Wojcieh Dlugosz oljemålning

324653

WOJCIEH DLUGOSZ (Polen, född 1924): "I rymden", momogramsignerad WD, olja på duk, ca 60 x 75 cm

Ändringar/tillägg
Medföljande bok finns att avhämta vid Utlämningen

Fack 33

Wojcieh Dlugosz oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1988829
700
1988753
650
1987893
600
1987893
550
1988751
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.