Bernard Benedict Hemy oljemålning

324642

BERNAD BENEDICT HEMY (England 1855-1913): Marint motiv, signerad BB Hemy, olja på duk, ca 66x52 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (9 bud)
1988704
1988702
3 800
1988700
1984863
1983205
1 800

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.