Appliquer Rokokostil

324637

APPLIQUER, 1 par, 1900-talets andra hälft, rokokostil, stomme av mässing, behängd med olikslipade prismor, totalhöjd ca 40 cm

Brukslitage

Belysning, Taklampor, Diverse

Monter 3

Appliquer Rokokostil

Budhistorik (6 bud)
1989088
550
1989006
500
1989006
450
1988560
1981873

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.