Brunglaserat krus Höganäs

324634

HÖGANÄS, krus, brunglaserat, märkt 4019:25 L. HÖGANÄS H.B (25 liter), höjd ca 56 cm

Enstaka nagg , slitage

Keramik/Porslin

Rum 7

Brunglaserat krus Höganäs

Budhistorik (7 bud)
1988532
600
1988452
550
1985953
500
1988451
450
1985953

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.