Vettar

324625

VETTAR, 2 st, 1900-tal, målade i vitt, svart, grått och gult, längd 45 resp 48 cm

Smärre skador och färgbortfall, sprickor

Diverse, Allmoge

Vettar

Budhistorik (18 bud)
1994232
4 400
1994227
4 200
1994224
1994216
3 800
1994212
3 600

Slutpris SEK:
4 400
462 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.