Stolar Karl Johan

324617

STOLAR, 4 st, 1800-tal, Karl Johan, björk, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage, förstärkningar samt fläckig klädsel

Rum 5

Stolar Karl Johan

Budhistorik (33 bud)
1988907
3 600
1988940
3 600
1988907
3 400
1988938
3 400
1988907
3 200

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.