Bord med marmorskiva Louis XVI-stil

324615

BORD med marmorskiva, omkring 1900, Louis XVI stil, förgylld dekor, höjd 75, diameter 52 cm

Skador

Rum 3

Budhistorik (22 bud)
1989238
1 800
1989342
1 700
1989238
1 600
1989337
1989238
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.