Oskar Bergman litografi

324610

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Kustbild, signerad och daterad Oskar Bergman, 191/250, ca 43 x 60 cm

Ngt gulnad

Fack 3

Oskar Bergman litografi
Budhistorik (2 bud)

1977069
1976645

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.