Albin Amelin färglitografi

324603

ALBIN AMELIN (1902-1975): Vid verket, signerad Amelin, 86/310, färglitografi, ca 60x65 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 45

Albin Amelin färglitografi
Budhistorik (13 bud)
1987776
1986302
1986302
850
1987703
1986302
750

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.