Spegel 1700-talets första kvartal

324589

SPEGEL, England, Queen Anne, fanérad med valnöt, fasetterade kvicksilverfolierade glas, 83 x 40 cm

Torrsprickor, skador och lagningar, glasen anlupna

Speglar

Budhistorik (8 bud)
1993906
4 400
1988731
4 200
1984968
1984967
3 200
1979914

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.