Orientmatta, galleri, semiantik

324583

ORIENTMATTA, semiantik, galleri, 303x113 cm

Slitage, malskador, blekt

Mattor/Textilier

Rum 13

Budhistorik (10 bud)
1993654
850
1992649
1992649
700
1993653
650
1992649
600

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.