Orientmatta antik

324581

ORIENTMATTA, antik, märkt 1905, 182x107 cm

Reducerade bårder, lagningar, jämnt slitage

Mattor/Textilier

Rum 13

Orientmatta antik

Budhistorik (16 bud)
1993549
1 400
1993463
1 300
1992577
1993462
1992577
950

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.