Sängstomme gustaviansk stil

324577

SÄNGSTOMME, gustaviansk stil, 1900-tal, träskuren dekor, bemålad i pärlgrått, sarghöjd ca 123 respektive 92, bäddmått 180 x 200 cm

Slitage

Rum 6

Sängstomme gustaviansk stil

Budhistorik (24 bud)
1994184
9 600
1994041
9 400
1994041
9 000
1994181
8 800
1994041
8 400

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.