Sängstomme gustaviansk stil

324576

SÄNGSTOMME, gustaviansk stil, 1900-tal, träskuren dekor, bemålad i pärlgrått, sarghöjd ca 122 respektive 49, bäddmått 180 x 200 cm

Slitage

Rum 5

Sängstomme gustaviansk stil

Budhistorik (18 bud)
1994023
10 500
1994168
10 000
1994023
9 800
1994157
9 600
1994023
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.