Armlänstol 1900-talets första hälft

324575

ARMLÄNSTOL, barockstil, träskuren dekor, klädsel med mytologiska motiv, höjd 112 cm

Slitage

Rum 11

Budhistorik (12 bud)
1992875
950
1992696
900
1992010
850
1992695
1992010
750

Slutpris SEK:
950
100 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.