Stolar 1800-talets första hälft

324570

STOLAR, 1 par, sengustavianska, träskuren dekor, rygg med spjälknippe, bemålad i pärlgrått, skinnklädda sitsar, höjd ca 98,5 cm

Slitage, obetydliga torrsprickor

Rum 8

Budhistorik (27 bud)
1992876
6 400
1993740
6 400
1992876
6 200
1993732
6 000
1992876
5 800

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.