Byrå 1700-talets första hälft

324569

BYRÅ, stockholmsarbete i senbarock, fanérad med valnöt, förgyllda beslag, svängd front, höjd 81, 119 x 61 cm

Slitage, torrsprickor, skador och kompletteringar, lås ej ursprungliga

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 21

Byrå 1700-talets första hälft

Budhistorik (29 bud)
1993835
19 500
1993847
19 000
1993835
18 500
1993841
18 000
1993835
17 500

Slutpris SEK:
19 500
1 860 EUR, 2 092 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.