Stol 1800-talets första hälft

324568

STOL, sengustaviansk, träskuren dekor, rygg med spjälknippe och dekor av sädesax, bemålad och bronserad, höjd ca 91,5 cm

Smärre skador

Rum 5

Stol 1800-talets första hälft

Budhistorik (31 bud)
1993144
3 400
1993143
3 200
1993142
1993135
2 800
1993141
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.