Stolar 1800-talets första hälft

324567

STOLAR, 4 st, sengustavianska, träskuren dekor, rygg med spjälknippe och dekor av sädesax, bemålade i pärlgrått, höjd ca 92,5 cm

Slitage, smärre skador, lagningar

Rum 6

Budhistorik (41 bud)
1994086
14 500
1994084
14 000
1994081
13 500
1994083
13 000
1994081
12 500

Slutpris SEK:
14 500
1 383 EUR, 1 556 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.