Byrå 17/1800-tal

324566

BYRÅ, Louis XVI, 17/1800-tal, fanerad, dekor av intarsia, förgyllda beslag, marmorskiva, höjd 71, 51 x 79,5 cm

Skador, renoverad, kompletterad, senare skiva. Nyckel finns att avhämta i Utlämningen

Rum 2

Byrå 17/1800-tal

Budhistorik (19 bud)
1994021
6 200
1994017
6 000
1994012
5 800
1994005
5 600
1994010
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.