Halvmånebord 1800-tal

324565

HALVMÅNEBORD, 1 par, 1800-tal, bemålat i pärlgrått, höjd 77,5, vardera 116,5 x 57 cm

Slitage, smärre skador

Rum 2

Halvmånebord 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
1993569
1993568
1 400
1993567
1 300
1993566
1993563

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.