Halvmånebord 1900-tal

324564

HALVMÅNEBORD, 1 par, 1900-tal, bemålat i pärlgrått, höjd 78, vardera 120 x 59,5 cm

Slitage, smärre fläckar

Rum 2

Halvmånebord 1900-tal

Budhistorik (20 bud)
1993204
1 600
1993201
1993203
1 400
1993201
1 300
1993200

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.