Armlänstolar 1800-tal

324563

ARMLÄNSSTOLAR, 1 par, rokokostil, träskuren dekor, bonade, höjd 100 cm

Renoverade, kompletterade, slitage, smärre skador

Rum 2

Armlänstolar 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
1993303
5 600
1991020
5 400
1991959
5 200
1991020
4 600
1990767
4 400

Slutpris SEK:
5 600
534 EUR, 601 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.