Fåtölj 1700-tal

324562

FÅTÖLJ, Louis XV, träskuren dekor, bonat lövträd, höjd 96 cm

Renoverad, kompletterad, skador och lagningar

Rum 16

Fåtölj 1700-tal

Budhistorik (40 bud)
1992933
9 400
1992697
9 200
1992932
9 000
1992697
8 800
1992931
8 600

Slutpris SEK:
9 400
987 EUR, 1 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.