Stolar England

324560

STOLAR, 6 st, 1900-tal, England, chippendalestil, mahogny, höjd 92 cm

Slitage, smärre skador, enstaka något rank

Rum 19

Stolar England

Budhistorik (6 bud)
1993752
850
1993744
1992780
450
1992369
1986024

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.