Armlänstol England

324554

ARMLÄNSTOL, sannolikt 1800-tal, England, mahogny, höjd 97,5 cm

Slitage, skador, lagningar, förstärkningar

Rum 21

Armlänstol England

Budhistorik (14 bud)
1993128
1992919
1993127
950
1992919
900
1992878
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.