Salongsbord 1800-talets första hälft

324550

SALONGSBORD, senempire, Nordeuropa, fanérat med mahogny, oktogonal skiva, centralfot på tassfötter, fällbart, höjd 69,5, 116 x 115 cm

Torrsprickor, slitage, dekor- och ytskador

Rum 2

Budhistorik (3 bud)

1983747
2 400
1980655
1980460

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.