Alf Olsson oljemålning

324527

ALF OLSSON (född 1925): Komposition, signerad och daterad Alf 69, olja på duk, ca 51x61 cm

Fack 19

Alf Olsson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1989002
1989000
750
1987861
700
1987301
500
1987300
450

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.