Figurkomposition

324519

HELMUT MANTEL (1900-tal): Figurkomposition, signerad, olja på papper uppfodrad på pannå, 48x63 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Figurkomposition

Budhistorik (9 bud)
1992068
1991978
700
1991910
650
1991909
550
1985032
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.