Spillkum

324424

SPILLKUM, 1800-tal, diameter 32 cm

Nagg

Keramik/Porslin

Monter 25

Spillkum

Budhistorik (4 bud)

1989026
450
1987955
1984062
1977316

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.