Ljusstakar tenn möjligen Tyskland

324421

LJUSSTAKAR, 1800/1900-tal, tenn, möjligen Tyskland, höjd ca 39 cm vardera

Bucklor, slitage

Metall, Diverse

Monter 25

Budhistorik (10 bud)
1988739
1984958
950
1987573
900
1984958
650
1987570
600

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.