Damporträtt, 18/1900-tal

324419

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal), Porträtt, pastell, oval, 67x56 cm

Fuktskador

Konst, Äldre måleri

Fack 21

Damporträtt, 18/1900-tal

Budhistorik (6 bud)
1989253
1 600
1979037
1979037
1977529
650
1977527
500

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.