Hallspegel 1950/60-tal

324400

HALLSPEGEL, 1950/60-tal, teak, beslag i mässing, höjd 107, 47x22 cm

Smärre slitage o skador

Diverse, Speglar

Rum 9

Hallspegel 1950/60-tal

Budhistorik (11 bud)
1987032
850
1986925
1985837
750
1985880
700
1985837
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.