Bokhylla bonad björk

324399

BOKHYLLA, med skåpsdel, 1900-talets första hälft, bonad björk, patinerad nyckelbussning, höjd ca 80, 120x25

Smärre slitage o skador, ej tillhörande nyckel medföljer

Rum 12

Bokhylla bonad björk

Budhistorik (15 bud)
1987741
950
1987736
900
1987730
850
1987726
1987587
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.