Sideboard 1960-tal

324398

SIDEBOARD, 1960-tal, teak, skjutdörrar i glas, höjd ca 37, 218x34 cm

Smärre slitage o skador

Rum 14

Sideboard 1960-tal

Budhistorik (21 bud)
1987614
3 600
1986884
3 400
1986073
3 200
1985933
1985760
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.