Nattduksbord 1900-talets andra hälft

324397

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, fanérade i mahogny, höjd ca 68, 40x66 cm

Smärre slitage o skador

Rum 7

Budhistorik (14 bud)
1977843
900
1986926
900
1977843
850
1978204
1977843
750

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.