Skrivbord 1900-talets andra hälft

324396

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, betsat, beslag i mässing, höjd ca 77, 120x59 cm

Nyckel finns, smärre slitage o skador

Rum 15

Budhistorik (23 bud)
1985835
1 700
1985822
1 600
1985365
1985819
1985365
1 400

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.