Bokhylla samt skåpsunderdel Alf Svensson

324387

ALF SVENSSON, BOKHYLLA samt SKÅPSUNDERDEL, fristående, fanerad i teak, Bjästa snickerifabrik, bokhyllemått 111 x 60 djup 28, skåpsunderdelsmått höjd 57 x 60, djup 45 cm

Bruksslitage

Rum 21

Budhistorik (6 bud)
1984920
1982979
1984916
1982979
650
1975593
600

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.