Solstol

324382

SOLSTOL, 1940/50-tal, bok, läderklädd sits, gungbar och hopvikbar, längd ca 120 cm

Senare betsad, bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Solstol

Budhistorik (25 bud)
1986811
1986823
2 800
1986811
2 600
1986817
2 400
1986811

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.