Harlad Lyth oljemålning

324373

HARALD LYTH (född 1937): Komposition, signerad Lyth, olja på duk, 74x66 cm.

Rum 22

Harlad Lyth oljemålning

Budhistorik (19 bud)
1986892
8 400
1979514
8 200
1979341
8 000
1979341
7 800
1976673
7 600

Slutpris SEK:
8 400
801 EUR, 901 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.