Bokskåp Italien

324370

BOKSKÅP, 1900-talets första hälft, Italien, med gallerdörrar, fanerad i ek, inredd med hyllplan, höjd 179, 205 x 52 cm

Slitage och skador, nyckel saknas, hoptagbar

Möbler, Hyllor

Rum 1

Bokskåp Italien

Budhistorik (6 bud)
1986579
1977631
2 800
1986578
2 600
1977631
2 400
1976185

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.