Lennart Rodhe färglitgrafi

324361

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1971, 108/125, färglitografi, ca 63X60 cm

Fack 12

Lennart Rodhe färglitgrafi
Budhistorik (17 bud)
1985248
1987337
1985248
1987335
950
1985248
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.