Peter Dahl färglitografi

324354

PETER DAHL (född 1934): Dansande par, signerad och daterad Peter Dahl-72, 10/75, färglitografi, 50x73 cm

Fack 45

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (8 bud)
1987725
1 300
1984913
1987723
1984913
1980427
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.