Carl Fredrik Reuterswärd

324340

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition, signerad och numrerad Reutersvärd 33/200, färglitografi, bladmått 56x61 cm

Fack 12

Carl Fredrik Reuterswärd
Budhistorik (10 bud)
1987413
1987708
1987413
750
1987706
700
1987413
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.