Byrå 1800-tal

324339

BYRÅ, 1800-tal, bemålad, beslag i mässing, höjd ca 80, 107x50 cm

Nyckel saknas, senare bemålad, smärre ytskador

Rum 22

Byrå 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
1984890
1984884
1984889
950
1984884
850
1984888

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.