Bram Bogart blandteknik

324336

BRAM BOGART (Holland, 1921-2012): "Untitled", signerad, numrerad och daterad Bram Bogart -97, edition 99 exemplar, multipel/blandteknik på duk, 105x94 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägares mor

Bram Bogart blandteknik

Budhistorik (8 bud)
1985733
5 200
1976670
5 000
1975934
4 400
1975933
1975385
3 400

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.