Curt Burström oljemålning

324333

CURT BURSTRÖM (1920-1964): "djup", daterad 1961 ā tergo, olja på duk, ca 83x91 cm

Rum 2

Curt Burström oljemålning

Budhistorik (34 bud)
1987691
8 800
1987700
8 600
1987691
8 400
1987699
8 200
1987691
7 800

Slutpris SEK:
8 800
886 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.