Byrå 1900-talets andra hälft

324330

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, fanérad i teak, nyckelbussningar i mässing

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, enstaka ytskador

Rum 13

Byrå 1900-talets andra hälft

Budhistorik (11 bud)
1986487
1986850
1986487
850
1979025
1986436
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.