Matgrupp gustaviansk stil

324329

MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, stoppade sitsar, bestående av matbord, 4 stolar, bordets mått höjd 73, diameter 112 cm

Smärre ytskador o slitage

Rum 12

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (14 bud)
1986496
1986495
1 400
1986492
1 300
1986488
1986485

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.