Dantestol 1800-talets slut

324326

DANTESTOL, 1800-talets slut, bemålad, skulpterad dekor, sits och rygg i läder, sitthöjd 45 cm

Brukslitage

Rum 17

Dantestol 1800-talets slut

Budhistorik (21 bud)
1993043
1 600
1993042
1993039
1 400
1993034
1 300
1993029

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.